Сім'ям загиблих і постраждалим в ДТП на Сумській буде надана матеріальна допомога
19 жовтня 2017 12:16 Місто
Сім'ям загиблих і постраждалим в ДТП на Сумській буде надана матеріальна допомога Сім'ям загиблих і постраждалим в ДТП на вул. Сумській буде надана матеріальна допомога з коштів міського бюджету.

Про це сьогодні, 19 жовтня, повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

За його словами, люди отримають по 20 тис. грн. Також Харківський міський голова Геннадій Кернес розпорядився, щоб всі витрати на лікування та медикаменти для постраждалих взяла на себе міська рада.

«Вчора сталася жахлива трагедія. Загинули п'ять осіб. За дорученням Геннадія Кернеса ми візьмемо на себе витрати на їх похорон, і якщо знадобляться ще якісь витрати, допомагатимемо сім'ям. З моменту події у нас був організований штаб, ми займалися локалізацією події, допомогою постраждалим», - сказав Ігор Терехов.

За його словами, міська рада також здійснюватиме громадський контроль за розслідуванням події.

«Надходили дзвінки з проханням, щоб ми взяли розслідування під свій контроль. Таких функцій, за законодавством, у нас немає, але ми здійснюватимемо громадський контроль», - зазначив перший віце-мер.

За його словами, зараз комунальні служби продовжують працювати на місці події, також там виставлена ​​муніципальна охорона. Світлофор, який був знесений, почне працювати за кілька годин.

«Прямої норми закону для оголошення в місті Дня скорботи не існує, але сьогодні сумують всі харків'яни. Люди весь час приходять на місце трагедії, співпереживають», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини