Сергій Дульфан розповів про схему крадіжок виторгу в електротранспорті
02 серпня 2011 17:56
Сергій Дульфан розповів про схему крадіжок виторгу в електротранспорті Щоб вкрасти частину виторгу на маршруті, водії громадського електротранспорту вступали в змову з диспетчерами на кінцевих зупинках.

Про це журналістам після брифінгу розповів сьогодні директор Департаменту транспорту і зв'язку Харківської міської ради Сергій Дульфан, коментуючи відеозаписи, на яких зафіксовано, як водії громадського транспорту передають гроші своїм спільникам.
«Згідно з правилами касового обслуговування, виїжджаючи на лінію, неоходимо вказати, яка сума особистих грошей є у вас при собі. Все, що зверху цієї суми, буде вважатися вашої касою. І в будь-який момент співробітники контролюючих органів можуть запропонувати вам все витягти і показати, скільки грошей у вас при собі. А потім порівняють, який виторг, скільки квитків відірвано і що в квитково-обліковий лист записано. А в цій схемі на кожному колі гроші за не виданими квитками віддавалися спільникам», - розповів Сергій Дульфан.
Він також підкреслив, що після реорганізації «Міськелектротрансу» на зупинках більше не буде жодного диспетчера, тому що їхні функції будуть виконуватися віддалено за допомогою системи «GPS», яка встановлена ​​на трамваях і тролейбусах. А в подальшому, коли в громадському пасажирському транспорті будуть встановлені так звані «електронні кондуктори», розрахунок за готівку взагалі буде виключений.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини