Рух трамваїв по проспекту Перемоги відновлено
14 грудня 2017 14:00 Інфраструктура
Рух трамваїв по проспекту Перемоги відновлено Рух трамваїв по проспекту Перемоги після масштабних робіт з реконструкції та капітального ремонту шляхів відновлено.

Як повідомив сьогодні, 14 грудня, на своїй сторінці у «Facebook» Харківський міський голова Геннадій Кернес, всі роботи проведені за новими технологіями.

«І нам не доведеться повертатися до цих об'єктів, сподіваюся, дуже довгий час. Як кажуть фахівці - робіт виконано дуже багато. Спасибі вам, харків'яни, за ваше терпіння. Я знаю, що ремонт доріг і трамвайних колій доставляв вам безліч незручностей. Але без перекриття руху ми б не змогли зробити все в тих обсягах, в яких зробили. Ще раз спасибі вам за терпіння і розуміння. Продовжуємо робити життя в улюбленому місті комфортним», - написав Геннадій Кернес.

Нагадаємо, що були проведені реконструкція і капітальний ремонт трамвайних колій, переїздів і контактної мережі по Великій Панасівській - від Новоіванівського моста до розворотного кола «Іванівка», по Новоіванівському мосту, вул. Клочківській - від проїзду Рогатинського до Новоіванівського моста, переїздів вул. Клочківська - узвіз Клочківській, вул. Клочківська - вул. Новгородська, вул. Клочківська - пр. Перемоги, вул. Велика Панасівська - Новоіванівський міст, вул. Велика Панасівська - вул. Євгена Котляра, по вул. Конєва - від Нетеченської набережної до вул. Полтавський Шлях, на перетині вул. Конєва - вул. Полтавський Шлях, по вул. Полтавський Шлях - від вул. Конєва до вул. Євгена Котляра. З повною інформацією про виконані роботи можна ознайомитися тут.

Друкувати
Останні новини