Робоча група УЄФА інспектує підготовку Харкова до ЄВРО-2012
26 жовтня 2011 09:25
Робоча група УЄФА інспектує підготовку Харкова до ЄВРО-2012 Робоча група УЄФА на чолі з операційним директором Мартіном Калленом сьогодні, 26 жовтня, перевіряє підготовку Харкова до ЄВРО-2012.

Інспекція УЄФА ознайомиться з організацією роботи стадіону «Металіст» під час Чемпіонату Європи з футболу. Зокрема, на робочій нараді з експертами приймаючого міста та представниками МОК «ЄВРО 2012 Україна» розглянуть питання організації роботи стюардів, управління паркінгами, організації дорожнього руху, відпрацювання пішохідних маршрутів у напрямку стадіону. Окрему увагу приділять роботі медичних служб, забезпечення безпеки та правопорядку в дні матчів.
«Я дуже радий бути в Харкові. Ми дуже добре просунулися тут на шляху до ЄВРО-2012. У нас залишилось шість останніх місяців для підготовки. Тому хочу побажати всім вам успішної роботи», - зазначив Мартін Каллен.

Довідка. З 24 до 27 жовтня Мартін Каллен відвідає з робочим візитом усі приймаючі міста України. Як зазначив раніше директор турніру «ЄВРО 2012 Україна» Маркіян Лубківський, це дуже важливий представницький візит делегації УЄФА, під час якого буде відпрацьовано низку важливих питань. Зокрема, ухвалять остаточні рішення щодо організації роботи транспорту і мобільності міст-господарів, а також затвердять схеми доступу до стадіону, транспортного периметру та пакет інших важливих питань щодо функціонування спортивних арен у матчеві і нематчеві дні.
    Робоча група УЄФА інспектує підготовку Харкова до ЄВРО-2012 Робоча група УЄФА інспектує підготовку Харкова до ЄВРО-2012 Робоча група УЄФА інспектує підготовку Харкова до ЄВРО-2012 Робоча група УЄФА інспектує підготовку Харкова до ЄВРО-2012 Робоча група УЄФА інспектує підготовку Харкова до ЄВРО-2012 Робоча група УЄФА інспектує підготовку Харкова до ЄВРО-2012 Робоча група УЄФА інспектує підготовку Харкова до ЄВРО-2012 Робоча група УЄФА інспектує підготовку Харкова до ЄВРО-2012 Робоча група УЄФА інспектує підготовку Харкова до ЄВРО-2012 Робоча група УЄФА інспектує підготовку Харкова до ЄВРО-2012 Робоча група УЄФА інспектує підготовку Харкова до ЄВРО-2012 Робоча група УЄФА інспектує підготовку Харкова до ЄВРО-2012 Робоча група УЄФА інспектує підготовку Харкова до ЄВРО-2012
Друкувати
Останні новини