Робітники КВПВ наводять лад у центрі Харкова
24 січня 2023 11:08 ЖКГ
Робітники КВПВ наводять лад у центрі Харкова Робітники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводять лад у центрі Харкова.

Як повідомили на підприємстві, вивезення побутових відходів з вулиць Сумської, Пушкінської, Римарської та інших не зупинялося з початку війни. Щодня звідти вивозиться близько 32 куб. м сміття.

Напередодні на цьому маршруті працювала бригада сміттєвозу у складі водія Олександра Головка та вантажника Олексія Нестерова, які неодноразово потрапляли в зони обстрілів.

«Були чути гучні вибухи, було страшно. Згадую один випадок, коли працювали на початку вул. Сумської, у районі пл. Свободи, і пролунали вибухи - сміттєвоз підстрибнув. Коли затихло, і ми оговталися, поїхали далі працювати», - згадує Олександр Головко.

Екіпаж сміттєвозу відзначає гарне ставлення харків'ян до комунальників. Водночас саме на цьому маршруті, у центрі Харкова, найчастіше спостерігається проблема неправильного паркування автотранспорту, що заважає під'їзду спецтехніки до контейнерів для збирання побутових відходів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини