Рідні та колеги Геннадія Кернеса дякують харківським лікарям
29 квітня 2014 16:31
Рідні та колеги Геннадія Кернеса дякують харківським лікарям Рідні, близькі, друзі та колеги Геннадія Кернеса дякують лікарам, які надали першу медичну допомогу після його поранення.

Серед медиків, які рятували життя міського голови, - директор Інституту загальної та невідкладної хірургії Валерій Бойко, ректор Харківського національного медичного університету Володимир Лісовий, заступник головного лікаря Харківської міської лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. О. І. Мещанінова Андрій Козаченко, доцент кафедри хірургії №1 Харківського медичного університету Олександр Кузнєцов, завідувачі відділеннями лікарні швидкої та невідкладної допомоги ім. О. Мещанінова Андрій Павленко і Геннадій Гільборг, асистент кафедри медицини невідкладних станів та медицини катастроф ХМАПО Олексій Білецький.

Як зазначила сьогодні, 29 квітня, під час прес-конференції в прес-центрі міської ради заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, заслухавши звіт про те, що було зроблено для порятунку життя Геннадія Кернеса, лікарі з Ізраїлю, які прибули до Харкова для проведення консиліуму, відзначили високий рівень надання медичної допомоги.

«Вони сказали, що далеко не в кожній клініці світу могли надати таку допомогу. Від харківських лікарів у той момент залежало дуже багато. Також до порятунку причетна і охорона Геннадія Адольфовича. Хлопці за лічені секунди поклали його в автомобіль і вже дорогою зателефонували в усі необхідні служби. Головний лікар лікарні швидкої допомоги Олена Ковальова організувала все найкращим чином: поки машина з пораненим їхала в лікарню, всі лікарі вже стояли в операційній, бо не можна було чекати ні хвилини», - підкреслила заступник міського голови.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини