Ремонтні бригади відновлюють подачу води в будинки харків'ян
17 травня 2022 12:07 ЖКГ
Ремонтні бригади відновлюють подачу води в будинки харків'ян Бригади КП «Харківводоканал» ведуть масштабні відновлювальні роботи на внутрішньобудинкових комунікаціях водопостачання та водовідведення в усіх районах міста.

Про це сьогодні, 17 травня, повідомив начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» Валерій Харлан.

За його словами, особливу увагу бригади підприємства приділяють Салтівському, Київському та Індустріальному районам, які найбільше постраждали від ворожих обстрілів. Зокрема, за останній тиждень фахівці відновили водопостачання на вул. Астрономічній, 37, вул. Шишківській, 8-а, вул. Великій Кільцевій, 136 та бул. Грицевця, 10. Крім того, робітники прочистили випуски в будинках по пров. Золочівському, 1 та вул. Лагерній, 71/1, замінили каналізаційні стояки на пр. Героїв Харкова, 198/2, переклали мережі на вул. Монтажній, 12, а також провели технічний огляд та заміну запірної арматури на вул. Рабкорівській, 24.

Валерій Харлан зазначив, що останнім часом у місті фіксується набагато менше обстрілів, тож специфіку ремонтів на внутрішньобудинкових мережах розширили. Крім того, паралельно усі підрозділи підприємства готуються до роботи в осінньо-зимовий період.

«Роботи дуже багато, але ми впораємося. І нехай наші планерки сьогодні, як зведення з фронту, ми впевнені, що це тимчасові труднощі і незабаром життя харків'ян повернеться до мирного русла. А ми вже готові працювати, щоб повернути місту його звичний вигляд, а харків'янам – звичний комфорт», - наголосив він.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини