Президент нагородив мецената Крістофа Отто, який допомагає дітям з Харкова
29 серпня 2017 16:07 Міжнародне співробітництво
Президент нагородив мецената Крістофа Отто, який допомагає дітям з Харкова Президент України Петро Порошенко нагородив Хрестом Івана Мазепи менеджера проекту «Діти Чорнобиля» австрійської екологічної організації «ГЛОБАЛЬ 2000» Крістофа Отто.

Нагороду Крістоф Отто отримав за свою благодійну діяльність. А напередодні в Посольстві України в Відні пройшов святковий захід, на якому Надзвичайний і повноважний посол України в Австрії Олександр Щерба подякував меценату за його роботу у рамках проекту «Діти Чорнобиля».

У цьому ж прийомі взяла участь дев'ятирічна харків'янка Дар'я Біба. Дівчинка стала 2500-ю дитиною, яку після катастрофи 1986 року відправили на лікування до Австрії завдяки організації «ГЛОБАЛЬ 2000».

Довідка. «ГЛОБАЛЬ 2000» (Відень) - австрійська неурядова екологічна організація, яка існує на спонсорські кошти противників атомних електростанцій. Надає допомогу українським дітям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та дітям з онкологічними захворюваннями з Харківської, Луганської, Київської та Івано-Франківської областей. З 1994 року за участю «Глобаль-2000» реалізується міжнародний проект «Харківська дитяча лікарня №16 - допомога дітям, хворим на лейкемію». Організація працює у постійному контакті з Департаментом охорони здоров'я та Департаментом міжнародного співробітництва міської ради. Тільки у 2017 році «Глобаль 2000» направила гуманітарний вантаж для медичних і соціальних установ Харкова на суму 104 тис. 456 євро. До Харкова доставили установки очищення питної води, ліжка, білизну, інвалідні крісла, лікарняний одяг, витратні матеріали, миючі та дезінфікуючі засоби, а також одяг і засоби особистої гігієни для надання допомоги тимчасовим переселенцям із зони АТО.

Зазначимо, що у 2011 році Крістоф Отто за допомогу дітям був нагороджений урядовою нагородою України - орденом «За заслуги» III ступеня. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини