Представники різних країн вітають харків'ян з Днем міста
23 серпня 2021 13:50 Міжнародне співробітництво
Представники різних країн вітають харків'ян з Днем міста Святковий прийом з нагоди святкування Дня міста пройшов сьогодні, 23 серпня, у Харківській міській раді.

У ньому взяли участь іноземні делегації з міст-побратимів і партнерів Харкова - міст Познань, Ченстохова та Люблін (Польща), Марібор (Словенія), Рішон-ле-Ціон (Ізраїль), Газіантеп (Туреччина), Єреван (Вірменія), Тбілісі (Грузія). Також до святкування приєдналися представники українських міст та асоціацій, зокрема - Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов подякував гостям за участь у святкових заходах. За його словами, Харків завжди радий гостям, новому співробітництву і новому досвіду для розвитку міста. Він зазначив, що серед важливих ініціатив міської влади - реконструкція Харківського зоопарку, будівництво двох нових станцій метро, ​​комплексу з переробки ТБО, будівництво багаторівневих розв'язок, оновлення рухомого складу громадського транспорту.

«Харків - друге за величиною місто в Україні, але перша столиця. Наше основне завдання, щоб ми увійшли в топ-100 європейських міст. До цього наша команда дуже прагне. Ми багато будуємо, реконструюємо, нам є що показати і чим поділитися, адже ми теж приїжджаємо до вас та переймаємо кращий досвід. Я бажаю процвітання нашим містам, щоб над кожним містом було мирне небо, щоб ми не знали жахів війни, щоб наші городяни були щасливі і любили свої міста», - побажав гостям Ігор Терехов.

Мер міста Познань Яцек Яшковяк привітав харків'ян з Днем міста і Днем визволення.

«Дякую за запрошення відвідати ваше місто. Ми під великим враженням від заходу, який вдалося відвідати сьогодні вранці. Обмін досвідом та практиками - кращий вид співпраці, коли ми можемо запозичити нове для наших міст», - підкреслив Яцек Яшковяк.

Виконавчий директор Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» Олександр Слобожан побажав місту нових відкриттів. 

«Харків вміє дивувати. Для мене це рідне місто. Від себе особисто та від імені 941 муніципалітету, які входять в Асоціацію міст, прийміть слова подяки за те, що багато муніципалітетів рівняються на ваше місто. Сьогодні будуть відкриватися унікальні об'єкти, і кожен рік ви прагнете все вище і вище. Зі святом. З Днем міста, харків'яне!» - виступив Олександр Слобожан.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини