Представникам органів місцевого самоврядування вручили грамоти
07 грудня 2021 14:12 Місто
Представникам органів місцевого самоврядування вручили грамоти Церемонія нагородження з нагоди Дня місцевого самоврядування відбулася сьогодні, 7 грудня, у Харківській міській раді.

Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради та Подяки міського голови співробітникам департаментів та районних адміністрацій вручив Харківський міський голова Ігор Терехов.

«Я хочу, щоб ви реагували на кожне прохання про допомогу і харків'яни знали, що вони можуть розраховувати на підтримку міської влади. Я вас дуже прошу ставитися до людей, які до вас звертаються, так само уважно, як до своїх близьких», - наголосив міський голова.

Ігор Терехов подякував колегам за роботу та побажав успіхів.

Довідка. День місцевого самоврядування – професійне свято всіх, хто працює у сільських, селищних, міських, районних та обласних радах. Встановлене Указом Президента України від 25 листопада 2000 року з огляду на велике значення місцевого самоврядування для розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності. Дата обрана невипадково - 7 грудня 1990 року Верховною Радою Української РСР було прийнято Закон «Про місцеві ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини