Представникам Асоціації міст України показали реконструйований Центральний ринок
18 лютого 2015 17:12 ЖКГ
Представникам Асоціації міст України показали реконструйований Центральний ринок Під час навчального семінару представникам Асоціації міст України сьогодні, 18 лютого, провели екскурсію по реконструйованому Центральному ринку.

Директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін і керівник ринку Юрій Медведєв розповіли гостям з Волинської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької та Харківської областей про те, як проходила реконструкція.

«Реконструкція почалася три роки тому. Тепер вся торгівля на критому ринку у нас розбита по секторах - м'ясо, молочна продукція, птиця, риба. Посередині ми зробили широкі проходи для покупців, зручні робочі місця, провели гарячу і холодну воду. На решті території вже реконструйовано 50% магазинів, кіосків, контейнерів. Працюють майданчики для торговців соціальних категорій. Також ми проклали 14 км зливової каналізації, нові водопровідні та теплові мережі, зробили освітлення, під'їзні дороги, облаштували парковку, дитячий майданчик», - розповів Юрій Медведєв.

За словами Віктора Кітаніна, харківський досвід з благоустрою території ринків може виявитися корисним для багатьох міст, де ці проблеми дуже складно вирішуються.

«Харків'яни пам'ятають, яким був Центральний ринок 6-7 років тому. Але міська влада поставила завдання перед керівництвом ринків - чітко виконувати правила благоустрою, створювати всі умови для торговців і покупців. І тепер реконструкція так чи інакше проводиться на всіх ринках. На Центральному виконано вже три етапи, і з настанням тепла роботи будуть продовжені», - зазначив Віктор Кітанін.

Друкувати
Останні новини