Постраждалі в ДТП на вулиці Сумській отримують всю необхідну допомогу
19 жовтня 2017 10:34 Медицина
Постраждалі в ДТП на вулиці Сумській отримують всю необхідну допомогу Семеро людей звернулися у Харківську міську клінічну лікарню швидкої і невідкладної медичної допомоги ім. проф. О.І. Мещанінова після ДТП, яка сталася вчора, 18 жовтня, на вул. Сумській.

Про це сьогодні, 19 жовтня, повідомив заступник головного лікаря лікарні Андрій Козаченко.

За його словами, четверо людей були доставлені каретами «швидкої допомоги», двоє звернулися самі і одна - під конвоєм на огляді.

Всі постраждалі, кого привезли на швидкій, були госпіталізовані і знаходяться в лікарні на даний момент. Всі, хто звернулися самі, - це водій «Volkswagen Touareg» та пасажир «Lexus» - були оглянуті, їм надали амбулаторну допомогу, їхній стан визнали як задовільний, від госпіталізації вони відмовилися, стаціонарного лікування не потребували.

Андрій Козаченко зазначив, що в лікарні знаходяться три жінки і один чоловік, у них є поєднані травми, ушкодження голови, в тому числі головного мозку, грудної клітки, черевної порожнини і скелетні травми. Двоє людей - це дві сестри 25 і 27 років - знаходяться у важкому стані. Стан ще двох постраждалих оцінюється як середньої тяжкості, у них немає пошкоджень внутрішніх органів, які вимагали б операцій.

Нагадаємо, що Харківський міський голова Геннадій Кернес повідомив, що міська рада надасть допомогу в лікуванні всім постраждалим. Вже зараз вони забезпечені необхідними медикаментами, їм продовжують надавати допомогу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини