Понад 200 харків'ян звернулися на телефон «гарячої лінії» КП «Харківводоканал»
01 грудня 2021 13:19 ЖКГ
Понад 200 харків'ян звернулися на телефон «гарячої лінії» КП «Харківводоканал» З початку року понад 200 харків'ян звернулися з різних питань на телефон «гарячої лінії» КП «Харківводоканал».

Як повідомила сьогодні, 1 грудня, начальник управління інформаційного забезпечення та контролю документообігу Світлана Рагімова, на підприємстві щовівторка, окрім святкових днів, з 14:00 до 16:00 працює телефон «гарячої лінії»: 712-26-13. За цим номером можна поставити запитання та отримати на них вичерпну інформацію у керівників та фахівців КП «Харківводоканал».

«Харків'ян насамперед цікавлять питання ціноутворення, пов'язані з порядком сплати за надані послуги водопостачання та водовідведення, а також встановлення та повірки приладів обліку води. Крім того, жителі ставлять питання щодо стану водопроводів, внутрішньобудинкових мереж та якості води, що подається. Усі повідомлення обов'язково реєструються у відповідному журналі обліку, і жодне з них не залишається без належного розгляду», - зазначила Світлана Рагімова.

За її словами, для детальнішого розгляду питань харків'ян у роботі «гарячої лінії» задіяні фахівці різних напрямів діяльності підприємства: представники юридичного та абонентного відділів, виробничих та технічних служб.

«Трапляється, що звернення харків'ян не належать до компетенції підприємства. Але і тоді заявнику рекомендують, як правильно вчинити в тій чи іншій ситуації. За всіма зверненнями харків'ян ведеться запис із подальшим контролем за виконанням заяви», - підкреслила начальник управління інформаційного забезпечення та контролю документообігу.

Довідка. Робота телефону «гарячої лінії» КП «Харківводоканал» була організована в грудні 2014 року на базі відділу роботи зі зверненнями громадян з метою оперативного інформування харків'ян з питань, що їх цікавлять. За цей час фахівці прийняли та розглянули понад 1,5 тис. звернень.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини