Понад 100 тисяч учнів та дошкільнят отримають новорічні подарунки
11 грудня 2018 17:44 Суспільство
Понад 100 тисяч учнів та дошкільнят отримають новорічні подарунки 102 тис. новорічних подарунків вручать школярам, ​​а також вихованцям дитячих садків під час проведення новорічних ранків.

Про це сьогодні, 11 грудня, на засіданні постійної комісії з гуманітарних питань Харківської міськради повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

За її словами, подарунки отримають 48 тис. дошкільнят і 54 тис. учнів 1-4-х класів. Подарунки вручать вихованцям не тільки комунальних навчальних закладів міста, а й приватних.

Також цього року понад 40 тис. харківських дітей зможуть відвідати новорічні вистави у Палаці спорту. Як повідомила заступник директора Департаменту культури Тетяна Мараховська, цього року юним глядачам представлять мюзикл «Джин Всемогутній» за мотивами казок про Аладіна. У постановці беруть участь понад 400 акторів хореографічних, вокальних і циркових колективів міста. Вистави відбудуться 27, 28, 29 і 30 грудня, а також 2, 3, 4 і 5 січня.

При цьому три вистави покажуть дітям соціально-незахищених категорій, після яких юні глядачі також отримають новорічні подарунки.

Крім того, заступник директора Департаменту культури нагадала, що на площі Свободи завершується монтаж новорічного містечка, і 26 грудня відбудеться урочисте відкриття головної ялинки Харкова. У святі візьмуть участь кращі творчі колективи міста. Зустріч Нового року на площі пройде з 23:00 31 грудня до 2:00 1 січня.

Нагадаємо, що 15 грудня на пл. Свободи відкриється новорічний ярмарок, і вже відкрита для відвідувачів льодова ковзанка.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини