Побачити роботу «Турбоатома» тепер можна на фотографіях
10 лютого 2014 13:20
Побачити роботу «Турбоатома» тепер можна на фотографіях Виставка «Мистецтво «Турбоатома» у житті Харкова» відкрилася сьогодні, 10 лютого, в інформаційно-виставковому центрі «Бузок».
Виставка приурочена до 80-річчя підприємства. В експозиції представлено близько 100 фотографій, на яких зображені цехи заводу і його робітники. Крім того, в галереї можна побачити кілька макетів турбін та іншого обладнання, виробленого на «Турбоатомі».

Як зазначив заступник генерального директора ВАТ «Турбоатом» Дмитро Нестеренко, виставка розкриває життя підприємства за останні п'ять років. «Ми хочемо показати харків'янам, як працює наш завод, адже не всі можуть відвідати його і побачити все наживо. Наше підприємство активно розвивається, зараз ми готуємо турбіни для Дністровської і Новосибірської електростанцій. За останні роки штат наших співробітників збільшився на дві тисячі чоловік» , - повідомив Дмитро Нестеренко.

Експозиція працюватиме до 13 лютого.

Нагадаємо, 6 лютого підприємство відвідав віце-прем'єр-міністр України Юрій Бойко.

Довідка. 21 січня 2014 ВАТ «Турбоатом» виповнилося 80 років. Завод входить до числа провідних турбобудівних підприємств світу. Турбіни «Турбоатома» успішно працюють на електростанціях 45-ти країн Європи, Азії, Америки та Африки. На заводі працює близько 6 тис. чоловік.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини