Площу перед оперним театром прикрасять 20 тисяч квітів
07 квітня 2020 10:55 ЖКГ
Площу перед оперним театром прикрасять 20 тисяч квітів Перші весняні квіти посадили на клумбах біля Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.В. Лисенка.

Як повідомила начальник виробничої дільниці СКП «Харківзеленбуд» Юлія Захарченко, біля оперного театру розташовані шість клумб, які займають близько 206 кв. м. Цьогоріч на них посадили жовту, фіолетову, білу та бордову віолу. 

«Квіти радуватимуть харків'ян і гостей нашого міста до червня. Як показала практика минулих років, віола витримує мінусову температуру, але, сподіваюся, її вже не буде. Ми будемо доглядати за квітами - полоти, поливати, і просимо наших харків'ян ставитися до нашої праці з розумінням - не виривати, не топтати нашу віолу. Оскільки ми це робимо для вас», - зазначила Юлія Захарченко. 

Всього, за її словами, на всіх клумбах поруч з театром посадять близько 20 тис. рослин, і стільки ж - на квітниках біля входу до Меморіалу Слави у Лісопарку.

Як розповіла ландшафтний дизайнер СКП «Харківзеленбуд» Олеся Гуцель, там вже оформлюють дві клумби з жовтою та блакитною віолою у вигляді національного прапора. Після цього квіти посадять у глибині Меморіалу, а у кінці квітня планують приступити до озеленення квітників.

«Буде дуже багато красивих клумб. Сподіваюся, що і цього року Харків підтвердить статус самого квітучого міста в Україні», - зазначила Олеся Гуцель.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини