Пільговики з Харківської області не зможуть безкоштовно користуватися пасажирським транспортом у Харкові
10 січня 2018 19:49 Суспільство
Пільговики з Харківської області не зможуть безкоштовно користуватися пасажирським транспортом у Харкові Громадяни пільгових категорій з Харківської області не зможуть безкоштовно користуватися послугами пасажирського транспорту в Харкові.

Про це сьогодні, 10 січня, в програмі «Тема дня» на телеканалі «ОТБ» повідомив директор Департаменту інфраструктури Сергій Дульфан.

За його словами, рішення Харківської міської ради про забезпечення пільгового проїзду в пасажирському транспорті деяким категоріям громадян стосується тільки членів місцевої територіальної громади.

«Держава переклала забезпечення компенсації за перевезення пільгового контингенту на плечі місцевих бюджетів. Тому все, що приймається Харківською міськрадою, тепер має стосунок тільки до жителів міста, і тільки вони мають право цим користуватися. Така вимога закону. Єдиним винятком є ​​тимчасово переміщені особи, які мають такі ж права, як і члени територіальної громади», - зазначив Сергій Дульфан.

Він також повідомив, що крім пільги на проїзд в наземному електричному транспорті і метро міська влада зараз займається питанням надання пільгового проїзду в автобусах.

Друкувати
Останні новини