Підприємство «КВПВ» не має відношення до звинувачень прокуратури - директор
29 січня 2015 14:19 Місто
Підприємство «КВПВ» не має відношення до звинувачень прокуратури - директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» не закуповує палива для заправки техніки.

Про це сьогодні, 29 січня, у прес-центрі Харківської міської ради повідомив директор підприємства В'ячеслав Мустафін, коментуючи факт відкриття кримінального провадження прокуратурою Харківської області на адресу підприємства. Він зазначив, що правоохоронці звинуватили посадових осіб підприємства в розкраданні коштів. Зокрема, мова йде про договори на закупівлю і поставку палива підприємствами, які мають ознаки фіктивної діяльності.

«Ми ніякого відношення до палива не маємо, ми його не купуємо. У нас немає ні ємності для зберігання палива, ні накладних для його придбання. У нас є договір на заправку нашого автотранспорту. Водій отримує дорожній лист, де вказано його маршрут. Диспетчер розраховує йому норму заправки паливом під пробіг, вказує кількість палива в дорожньому листі, після чого водій отримує паливо. Після того, як заправна станція надає нам відомості про отримання палива, ми оплачуємо його після звірки з дорожніми листами. Керівництво «КВПВ» не має відношення до палива. У підприємства є договір з фірмою-заправником, і нас мало цікавить, хто в нього контрагенти. Головне, що ми отримуємо послуги із заправки наших автомобілів», - підкреслив В'ячеслав Мустафін.

Він також повідомив, що правоохоронці звернулися до Київського районного суду міста Харкова для отримання санкцій на вилучення документів підприємства, але суд їм відмовив. При цьому В'ячеслав Мустафін нагадав, що «Комплекс з вивозу побутових відходів» є госпрозрахунковим підприємством і не отримує бюджетних коштів для своєї діяльності, тому звинувачення на адресу підприємства в розтраті коштів з бюджету є необгрунтованими.

В'ячеслав Мустафін підкреслив, що такі звинувачення прокуратури та публікації недостовірної інформації в ЗМІ підірвали довіру харків'ян до підприємства, яке належним чином виконувало і виконує свою роботу. Частково це позначилося і на утворенні боргу населення за вивезення сміття, який складає 41 млн грн. За словами директора комунального підприємства, це може позначитися не тільки на якості надаваних послуг, а й на те, що КП не зможе закуповувати необхідну йому техніку. Зокрема, на підприємстві працюють 34 морально застарілі автомобілі. Основна проблема роботи такої техніки - велике споживання палива. Крім того, необхідно замінити звичайні контейнери на євроконтейнери, і, відповідно, потрібно закупити техніку із заднім завантаженням, яка буде їх обслуговувати.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини