Петро Порошенко привітав з випуском курсантів Національної академії Національної гвардії України
26 березня 2015 13:01 Місто
Петро Порошенко привітав з випуском курсантів Національної академії Національної гвардії України Президент України Петро Порошенко привітав з випуском курсантів Національної академії Національної гвардії України сьогодні, 26 березня, під час свого робочого візиту до Харкова.

Глава держави привітав випускників та курсантів академії, і відзначив символічність випуску 2015 року, який збігається з першою річницею створення Нацгвардії України.

«Керівництво держави та український народ високо цінують службу Національної гвардії України, вашу мужність і професіоналізм. Нацгвардія з честю виконує бойові завдання, в тому числі покладені на офіцерів, яких готують в академії», - сказав Президент.

Він відзначив бойовий дух і патріотизм гвардійців, а також героїчні вчинки, які багатьом з них далися ціною життя. За його словами, зараз нацгвардійці залучаються до різних проектів і програм, в т.ч. міжнародних. Президент повідомив, що в квітні на Яворівському військовому полігоні розпочнуться масштабні навчання за участю американських інструкторів, що значно покращить бойову підготовку.

Пам'ять бійців Нацгвардії, які загинули за час проведення АТО, вшанували хвилиною мовчання.

Після цього випускникам академії вручили дипломи, а кращим з них Петро Порошенко вручив дипломи особисто.

Довідка. Цього року дипломи отримали 207 випускників-лейтенантів Національної академії Національної гвардії України, 50 з них - з відзнакою, 9 випускників стали золотими медалістами. Вже завтра на них чекатимуть представники військових частин, в які вони поїдуть служити за розподілом. У зону АТО їх відразу не відправлятимуть, оскільки перед цим їм необхідно пройти півроку підготовки.

З перших днів АТО особовий склад академії брав і бере активну участь у тиловому, технічному, медичному і морально-психологічному забезпеченні військовослужбовців Нацгвардії. В цілому Національна академія Національної гвардії України за роки своєї роботи підготувала понад 30 тис. випускників-фахівців командних, гуманітарних, тилових і технічних спеціальностей. Чимало випускників прославили виш і країну як у військовій справі, так і в галузі науки, економіки, освіти та культури. Тільки за роки незалежності України близько 40 випускників академії відзначені високими державними нагородами. Сьогодні в Національній академії Національної гвардії України проходять службу на різних посадах понад 2 тис. випускників академії.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини