Переселенцям з Донбасу показали виставу в харківському дельфінарії
19 червня 2015 15:19 Місто
Переселенцям з Донбасу показали виставу в харківському дельфінарії Благодійна акція «Харків - дітям» пройшла сьогодні, 19 червня, в дельфінарії «Немо».

Захід для вимушених переселенців з Луганської та Донецької областей було організовано з ініціативи міської влади та дельфінарію. Шоу-програму сьогодні безкоштовно подивилися понад 150 дітей та їхніх батьків.

Заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан повідомила, що серед сьогоднішніх глядачів - сім'ї переселенців, які проживають в модульному містечку, багатодітні сім'ї з дітьми, діти-інваліди, діти-інваліди з реабілітаційного центру «Промінь».

У свою чергу керівник центру дельфінотерапії Олена Кушнірська зазначила, що дельфінарій завжди відгукується на прохання міської влади провести такі вистави.

«Ми завжди готові допомогти людям, які потребують нашої допомоги. Якщо від нас залежить подарувати це щастя, хоча б коротке, ми завжди готові це зробити. Бо під час шоу дельфінів людина може відчути ті емоції, які в силу сьогоднішнього непростого життя вона давно вже не відчувала», - підкреслила Олена Кушнірська.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини