Педагогів Немишлянського району привітали з професійним святом
01 жовтня 2020 17:19 Освіта
Педагогів Немишлянського району привітали з професійним святом Урочистості, присвячені Дню працівників освіти, відбулися сьогодні, 1 жовтня, у Харківському міському палаці дитячої та юнацької творчості.

На захід були запрошені педагоги Немишлянського району. З прийдешнім святом їх привітав перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

«Ви люди, які дарують нам майбутнє, які гідні того, щоб кожен із нас сказав вам спасибі - за ті знання, які ви нам передаєте, за те, що вчите наших дітей. Ви проявляєте дуже багато терпіння і вкладаєте у своїх учнів частинку душі, і це, потрібно визнати, не кожному дано. Висловлюю вам слова подяки за вашу нелегку працю. Дякую за все, що ви робите для наших дітей, для міста, для майбутнього нашої країни», - зазначив Ігор Терехов.

Кращим учителям Немишлянського району перший віце-мер вручив Подяки міського голови та Почесні грамоти виконкому Харківської міської ради.

Зазначимо, що у Немишлянському районі працюють понад 1350 педагогів, які навчають 18,6 тис. дітей.

Довідка. День працівників освіти відзначається в Україні у першу неділю жовтня відповідно до Указу Президента від 11 вересня 1994 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини