Педагоги Орджонікідзевського району намітили завдання на новий навчальний рік
28 серпня 2015 16:23 Місто
Педагоги Орджонікідзевського району намітили завдання на новий навчальний рік Серпнева конференція педагогічних працівників Орджонікідзевського району відбулася 28 серпня у великому залі районної адміністрації.

У конференції взяли участь голова Адміністрації Орджонікідзевського району Ольга Вельможна, її заступник Олена Великанова, депутати міської ради, громадські діячі, які надають допомогу навчальним закладам району, керівники та педагогічні працівники навчальних закладів.

Голова районної адміністрації привітала педагогів з початком нового навчального року, подякувала за роботу в минулому навчальному році та побажала всім подальших успіхів і благополуччя.

Учасники конференції заслухали доповідь про підсумки діяльності навчальних закладів та управління освіти в 2014/2015 навчальному році та про завдання на новий 2015/2016 навчальний рік.

У ході конференції кращі педагоги району були нагороджені Почесними грамотами Департаменту освіти Харківської міської ради «за сумлінну плідну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління і за підсумками 2014/2015 навчального року».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини