Освітян Холодногірського та Новобаварського районів привітали з професійним святом
01 жовтня 2022 11:42 Місто
Освітян Холодногірського та Новобаварського районів привітали з професійним святом Урочисті заходи, присвячені Дню працівників освіти, пройшли для вчителів Холодногірського та Новобаварського районів.

З прийдешнім професійним святом освітян привітав Харківський міський голова Ігор Терехов. Він подякував працівникам освіти за натхненну та невтомну працю, вміння триматися та підтримувати інших, вірити у своє місто та перемогу. Найкращим педагогам районів мер вручив Почесні грамоти та Подяки.

«Мине 5-10 років, і наші діти, які сьогодні переживають жах війни, будуть вдячні передусім вам, які дають їм знання, виховують у них патріотизм, любов до країни та рідного міста Харкова. Я розумію, що це дуже важко. І домашні турботи, і тривоги, і постійні обстріли – це емоційно важко. Але ви знаходите в собі сили та мужність щодня йти на урок і дарувати нашим дітям знання. Я впевнений, що колись про це напишуть книги. Справа, яку ви робите, - неоціненна», - наголосив Ігор Терехов.

Також у рамках заходу показали творчі відеовітання та відбувся спільний концертний виступ керівників навчальних закладів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини