Олександр Новак: Відкритість та прозорість - основні принципи роботи міської влади
15 вересня 2021 14:27 Місто
Олександр Новак: Відкритість та прозорість - основні принципи роботи міської влади Круглий стіл «Відкритість та прозорість діяльності органів місцевого самоврядування» пройшов сьогодні, 15 вересня, у малій залі Харківської міської ради.

У заході взяли участь депутати міськради, представники її виконавчих органів, а також Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та громадських організацій.

Як зазначив перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак, у місті постійно вживаються заходи, спрямовані на підвищення відкритості та прозорості діяльності органів місцевого самоврядування. 

«Зробити міську раду та виконавчі органи найбільш відкритими у державі - таке завдання перед нами ставить секретар міськради Ігор Терехов. Це є реалізацією головного конституційного принципу народовладдя і права харків’ян брати активну учать у місцевому самоврядуванні, розв’язувати питання місцевого значення», - зазначив перший віце-мер. 

Під час сьогоднішнього круглого столу були розглянуті нормативні засади відкритості та гласності у роботі місцевих рад, а також їх забезпечення за допомогою електронної демократії. Крім того, учасники заходу обговорили механізми та протидію корупційним проявам, зокрема, використання системи «Prozorrо» та ін. 

Підбиваючи підсумки заходу, Олександр Новак підкреслив, що міська влада завжди готова вислухати зауваження і пропозиції громадськості та знайти правильні рішення на користь підвищення своєї відкритості.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини