#Обличчя_Харкова. Юлія Федяніна - начальник станції «Героїв Праці»
02 грудня 2022 09:32 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Юлія Федяніна - начальник станції «Героїв Праці» Начальник станції Харківського метрополітену «Героїв Праці» Юлія Федяніна на початку повномасштабної війни допомагала людям, які ховалися від обстрілів.
Як повідомили у КП «Харківський метрополітен», Юлія Федяніна працює на підприємстві більше десяти років. Спочатку була оператором поста централізації на ст. м. «Метробудівників», а наразі очолює колектив ст. м. «Героїв Праці» Салтівської лінії.

З 24 лютого піклувалась про громадян, які ховалися від обстрілів на ст. м. «Героїв Праці», розташованої біля Північної Салтівки - одного з найбільш постраждалих від ворожих обстрілів району міста.
«Якщо у перший день на станції була велика кількість людей, то ввечері 25 лютого їх кількість збільшилася у декілька разів і продовжувала зростати. Ми разом з іншими співробітниками докладали усіх зусиль, щоб забезпечити громадян максимально сприятливими умовами, наскільки це було можливо у тій ситуації», - згадує Юлія Федяніна. 

За її словами, деякі співробітники жили на станції цілими сім'ями і разом допомагали займатися організацією гарячого харчування та роздаванням гуманітарної допомоги, яка надходила від міської влади та волонтерських організацій.

Нагадаємо, з герояими рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини