#Обличчя_Харкова. Вадим Меліхов - викладач танців, який став волонтером
09 липня 2022 15:39 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Вадим Меліхов - викладач танців, який став волонтером Викладач кафедри сучасного та бального танцю Харківської державної академії культури Вадим Меліхов став волонтером під час війни.

Вадим Меліхов багато років поспіль організовував міські заходи, серед яких – «Харківський вальс», «Open Kharkiv ball», «Територія ПА», «Харківські зорі» та ін.

Від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну почав займатися волонтерською діяльністю та створив організацію «Благодійний фонд «Волонтерська команда Володимира Меліхова», щоб допомагати незахищеним категоріям громадян.

У Салтівському, Київському та Немишлянському районах Харкова команда Вадима Меліхова системно допомогає близько 4 тис. пенсіонерів та людей з обмеженими фізичними можливостями. Також забезпечують продуктами 700 осіб з інвалідністю, які не можуть самостійно пересуватися, доставляють їжу та питну воду до міських лікарень №15 та 16.

Крім того, після деокупаціі низки населених пунктів Чугуївського району «Волонтерська команда Меліхова» надала місцевим мешканцям харчові набори та медикаменти. Таку ж гуманітарну допомогу постійно отримують родини загиблих військовослужбовців та бійці ЗСУ, які боронять Харків.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини