#Обличчя_Харкова. Тетяна Вершиніна - медична сестра амбулаторії дитячої поліклініки №16
17 червня 2022 09:49 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Тетяна Вершиніна - медична сестра амбулаторії дитячої поліклініки №16 Сестра медичної амбулаторії №2 Консультативно-діагностичного центру Міської дитячої поліклініки № 16 Тетяна Вершиніна пішла добровольцем захищати Україну.
Як повідомили у Департаменті охорони здоров'я, Тетяна Вершиніна працює у медичній сфері з 1990 року – спочатку санітаркою, потім операційною медичною сестрою. У дитячій поліклініці №16 працює із 2004 року. Спочатку виконувала обов'язки медичної сестри, з 2010 року працювала старшою медичною сестрою педіатричного відділення №1, у 2019 році була прийнята медичною сестрою у ТОВ «Охорона «ПРАЙМ». З 2021 року працює медичною сестрою з фізіотерапії відділення №2 дитячої поліклініки №16.

Як повідомили у департаменті, весь професійний шлях Тетяни Вершиніної присвячений служінню справі. Цій справі вона віддає свій талант, творче натхнення, організаторський ентузіазм та енергію. Вона постійно підвищує кваліфікацію, проходячи курси тематичного вдосконалення. Користується авторитетом серед колег та пацієнтів. У березні 2022 року була зарахована до лав Збройних Сил України (пішла добровольцем).

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитися у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини