#Обличчя_Харкова. Олена Олійник – завідувач відділення терцентру Салтівського району
16 серпня 2022 17:14 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Олена Олійник – завідувач відділення терцентру Салтівського району У воєнний час Олена Олійник - завідувач відділення соціальної допомоги вдома терцентру Салтівського району - не залишила колектив та своїх підопічних.

Як повідомили у Департаменті соціальної політики, Олена Олійник є керівником з багаторічним досвідом соціальної роботи. Зараз вона майже цілодобово організовує роботу відділення, яке  з початку війни ні на мить не припиняло свою діяльність.

Крім того, Олена Вікторівна взяла на себе відповідальність корегувати доставку гуманітарної допомоги для підопічних. Вона щодня обробляє первинні звернення для надання екстреної соціальної допомоги, відповідає на скарги, складає графіки та знаходиться на зв'язку без вихідних. 

«Робимо все, щоб заспокоїти та допомогти нашим підопічним, щоб вижити та наблизити перемогу», - зазначили у департаменті. 

Нагадаємо, що з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини