#Обличчя_Харкова. Олег Євсюков - майстер КП «КВПВ»
22 вересня 2022 09:40 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Олег Євсюков - майстер КП «КВПВ» Майстер КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олег Євсюков відповідає за ремонт контейнерів, бункерів для збору побутових відходів та іншого обладнання, що постраждало від обстрілів окупантів.

Як зазначили на підприємстві, Олег Євсюков з 30-річним досвідом роботи в автогосподарстві працює майстром лише п'ять місяців, але вже заслужив повагу колег. Він відповідальний, працьовитий, принциповий, усі доручення виконує сумлінно, швидко та якісно.

«З початку війни близько ста контейнерів було знищено і не піддаються відновленню, а понад тисячу нам вдалося відновити, і вони знову встановлені на вулицях Харкова», - зазначив Олег Євсюков.

За словами майстра, наразі на підприємстві добудовується новий цех для ремонту обладнання, де буде комфортно працювати в холодну пору року.

Наприкінці серпня Олег Євсюков став дідусем двійні. Хопчик та дівчинка, попри війну, народилися у Харкові. Хобі майстра - футбол. Він давно вболіває за ФК «Металіст» і радіє кожному успіху улюбленої команди.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини