#Обличчя_Харкова. Наталя Коротка - начальник загального відділу Управління соцзахисту Індустріального району
11 серпня 2022 17:53 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Наталя Коротка - начальник загального відділу Управління соцзахисту Індустріального району Начальник загального відділу Управління соціального захисту населення Адміністрації Індустріального району Наталя Коротка не залишила роботу під час війни та розвозить харків’янам гуманітарну допомогу.

Наталя Коротка працює в управлінні з 2015 року, а до цього, 26 років, - на Харківському верстатобудівному заводі.

Свій шлях в управлінні почала з посади головного спеціаліста з кадрової роботи загального відділу, а завдяки своїм професійним навичкам у 2016 році його очолила. Організовує та контролює кадрову роботу управління, діловодство, ведення претензійно-позовної роботи, юридичну підтримку та матеріально-технічне забезпечення.

«Добра та чутлива, вона ніколи не втрачає оптимізма. Працьовита, привітна та весела, завжди підтримує колег і словом, і ділом. У скрутну годину не залишила роботу та свій Індустріальний район. З перших днів воєнного стану разом з чоловіком допомагала у доставці гуманітарної допомоги мешканцям району», - зазначили колеги Наталі Короткої.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини