#Обличчя_Харкова. Міський клуб карате «Фудокан» допомагає ЗСУ та теробороні боронити Харків
17 серпня 2022 15:57 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Міський клуб карате «Фудокан» допомагає ЗСУ та теробороні боронити Харків Харківські каратисти, тренери та ідейні натхненники міського клубу карате «Фудокан» Юрій Повх та Валерія Пискун з першого дня війни допомагають військовим, поліцейським і добровольчим формуванням.
Валерія Пискун - чемпіонка Європи та світу з двох стилів карате, член збірної команди України та дитячий тренер, а Юрій Повх (сам в минулому титулований спортсмен) - наставник каратистки і президент харківського клубу «Фудокан». Разом з однодумцями спортсмени з першого дня повномасштабного вторгнення росії в Україну допомагають військовим, які захищають Харків. 

Історія їхнього волонтерства розпочалася з посту у «Facebook», коли каратисти змогли зібрати кошти і придбати для бійців Нацгвардії більше сотні карематів і спальних мішків. Після цього вони зосередили свою увагу на допомозі саме військовим. Зараз волонтери опікуються 92-гою бригадою ЗСУ, іноземним легіоном, спецпідрозділом «Кракен», добровольчим батальйоном «Фрайкор», бійцями тероборони та іншими формуваннями, які базуються на території Харкова та області. Спортсмени постійно їздять у Циркуни, Золочів, Малу Рогань, Руську чи Черкаську Лозову та інші населені пункти поблизу лінії розмежування. Окрім необхідного спорядження допомагають військовим ще й обідами. 

«Під час наших виїздів ми бачили багато людського горя, перечікували обстріли у бліндажах, потрапляли у ДТП і під обстріл «Градами», але, незважаючи на це, наша команда буде поруч із захисниками Харкова до перемоги», - підкреслив Юрій Повх. 

Також найближчим часом спортсмени сподіваються повернутися до тренувань. До цього заняття спортом були неможливі, бо у залі «Фудокану» вибиті вікна. Зараз, паралельно з волонтерською діяльністю, каратисти займаються обладнанням нового приміщення.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини