#Обличчя_Харкова. Микола Ткачук - робітник КП «Харківські теплові мережі»
12 травня 2022 11:42 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Микола Ткачук - робітник КП «Харківські теплові мережі» Робітник КП «Харківські теплові мережі» Микола Ткачук ремонтує обладнання під час війни.

Як повідомили на підприємстві, Микола Ткачук працює у КП «ХТМ» з 2000 року. До війни займався пошуком дефектів на теплових мережах, але з 24 лютого роботи побільшало. Працівник став монтером із захисту підземних трубопроводів від корозії, а також слюсарем із контрольно-вимірювальних приладів та автоматики дільниці з діагностики та пошуку пошкоджень у тепломережах.

«Якщо спочатку Микола з робітниками виїжджали тільки на усунення дефектів, то тепер виконують весь комплекс робіт. Проводять налаштування та налагодження телеметрії на ТЕЦ та котельних, перевіряють та ремонтують обладнання хімводоочищення, підключають блоки управління нової запірної арматури, а також щодня до 10 разів виїжджають на пошук пошкоджень та трасування дефектних ділянок у різних районах міста», - зазначили на підприємстві.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини