#Обличчя_Харкова. Михайло Самойленко - начальник Київської філії КП «ХТМ»
01 липня 2022 11:49 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Михайло Самойленко - начальник Київської філії КП «ХТМ» Начальник Київської філії КП «Харківські теплові мережі» Михайло Самойленко керує найскладнішою ділянкою ХТМ у місті.

Як повідомили на підприємстві, це райони П’ятихаток, Північної Салтівки, сел. Жуковського, «Хартрон» і частина центру міста.

«Обстріли там стали частиною життя і не вщухають до сьогодні. Разом із будинками постраждали джерела теплопостачання. Тепер Київський район – найбільший будівельний майданчик харківських теплоенергетиків, а Михайло Самойленко там головний відповідальний.  З 24 лютого він поруч  зі своїм колективом. Каже, довелося згадати усі навички, якими володіє. З адміністративного корпусу філії, який постійно перебував під обстрілами, пішов тільки через місяць, коли стало зовсім небезпечно, і навідався туди, як тільки сталася нагода, – рятувати вціліле майно», - зазначили у КП «ХТМ».

Сам Михайло Самойленко говорить, що шоку не було та не повинно бути. І додав: чим швидше прийдемо до тями, тим більше часу буде на підготовку до опалювального сезону.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини