#Обличчя_Харкова. Ірина Решетилова – майстер дільниці КП «Харківводоканал»
30 червня 2022 16:13 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Ірина Решетилова – майстер дільниці КП «Харківводоканал» Майстер дільниці Салтівського району управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» Ірина Решетилова 25 років працює у житлово-комунальному господарстві Харкова.

Як повідомили на підприємстві, до зони відповідальності її бригади входить обслуговування та ремонт внутрішньобудинкових систем будинків, розташованих у 531-му мікрорайоні Салтівського житлового масиву.

«З перших днів воєнних дій цей мікрорайон зазнає масованих ворожих обстрілів, а тому тут не залишилося жодного будинку, який тією чи іншою мірою не постраждав від агресора. Але завдяки багатому досвіду та навичкам, Ірині Решетиловій разом із бригадою вдається тримати ситуацію з водопостачанням під повним контролем», - зазначили на підприємстві.

За словами майстра дільниці, додаткових сил бригаді завжди надають харків'яни, які є справжнім прикладом стійкості та мужності.

«Тому щодня намагаємося провести якнайбільше відновлювальних робіт, щоб мешканці були з водою. Звісно ж, внаслідок сильних руйнувань будинків виникають певні проблеми, але ми їх успішно долаємо», - підкреслила Ірина Решетилова.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини