#Обличчя_Харкова. Екіпаж сміттєвозу КП «КВПВ», що прибирає в мікрорайонах «Сонячний» та «Горизонт»
05 серпня 2022 10:02 ЖКГ
#Обличчя_Харкова. Екіпаж сміттєвозу КП «КВПВ», що прибирає в мікрорайонах «Сонячний» та «Горизонт» Екіпаж сміттєвозу КП «Комплекс з вивезення побутових відходів» прибирає в мікрорайонах «Сонячний» та «Горизонт», що зазнали ворожих обстрілів.

З початку війни мікрорайони «Сонячний» та «Горизонт», що знаходяться на південному заході Харкова, інтенсивно обстрілювали окупанти, а на підступах до цих районів точилися запеклі бої.

Як тільки стало можливо, туди виїхали працівники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» для вивезення побутових відходів - спочатку частково, прибирали не на всіх вулицях, а потім - повністю. У КП «КВПВ» зазначили, що саме на цей маршрут, що пролягає по пр. Героїв Харкова, бул. Грицевця, вул. Великій Кільцевій та інших, виділили потужний сміттєвоз «Ford Cargo» - тривісний, вантажопідйомністю 12,6 т. З використанням лише такої техніки можливо було виконати необхідні роботи у вказаних мікрорайонах, адже тільки з мікрорайону «Сонячний» у липні було вивезено 1588 куб. м побутових відходів.

У КВПВ зазначили, що екіпаж сміттєвоза - водій Олексій Репринцев, вантажники Владислав Помеляйко та Костянтин Лінок, часто працювали в цих мікрорайонах у той час, коли поряд з ними розривалися снаряди.

«Репринцев і Помеляйко дуже добре запам'ятали випадок, коли їх сміттєвоз зупинився на перехресті вул. Миру та вул. Мохначанської, а ракета пролетіла над ними і потрапила в будинок, розташований попереду», - розповіли КП «КВПВ».

Проте, зазначили на підприємстві, своєю роботою екіпаж задоволений, виконує її сумлінно і міняти не збирається. Олексій Репринцев працює на підприємстві понад 10 років, Владислав Помеляйко - два роки, а Костянтин Лінок - півтора місяці.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.


Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини