#Обличчя_Харкова. Дмитро Сашков - віце-президент федерації танцю, який став волонтером
27 липня 2022 09:21 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Дмитро Сашков - віце-президент федерації танцю, який став волонтером Віце-президент Міської федерації спортивного танцю, керівник однієї з танцювальних студій Харкова Дмитро Сашков від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну займається волонтерством.

Як повідомили у Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту, Дмитро Сашков багато років поспіль організовував у Харкові танцювальні івенти, чемпіонати, Кубки України і світу зі спортивних танців. З перших днів війни він став волонтером громадської організації «Харкову Мир». Разом із командою однодумців надає харків’янам гуманітарну допомогу. Щодня продуктові набори отримують у всіх районах міста до 500 осіб, а гарячі обіди - 2-5 тис. містян.

Крім того, Дмитро Сашков активно шукає українські, європейські та міжнародні фонди й організації, які можуть надати Харкову необхідну допомогу: продукти, медикаменти, засоби особистої гігієни. Також за цей час допоміг доставити до міських лікарень п’ять карет швидкої допомоги.

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитися у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини