#Обличчя_Харкова. Дем’ян «Сержант» – фітнес-тренер, який служить у ЗСУ
06 грудня 2022 09:36 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Дем’ян «Сержант» – фітнес-тренер, який служить у ЗСУ Дем’ян із позивним «Сержант» від початку повномасштабного вторгнення рф став на захист України та наразі служить в одному з військових підрозділів на Харківщині.

Як повідомили у Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту, «Сержант» – військовий з багаторічним досвідом. У 2014-2019 роках він брав участь в АТО на Донбасі, а після демобілізації став фітнес-тренером, обравши для роботи такі напрямки, як CrossFit, HIIT, Functional та  Mobility – для сильних духом і фізично витривалих людей. 

З початком повномасштабного вторгнення чоловік одразу мобілізувався до лав Збройних Сил України. За військовим фахом Дем’ян – сапер і зараз разом із побратимами розміновує деокуповані території: Дергачі, Липці, Циркуни, Волохів Яр, Шевченкове, Золочів, Куп’янськ та ін. 

При цьому 27-річний тренер не припиняє займатися спортом. У вільний час він тренується сам, мотивує до занять спортом інших військовослужбовців і опікується своїми колишніми клієнтами, допомагає їм правильно обрати навантаження та скорегувати харчування. 

«Мрію відкрити свій власний тренажерний зал. Але повноцінно жити і працювати, поки по українській землі ходять вороги, я не можу. Тому спочатку переможемо, відновимо Харків, Україну, а вже потім втілимо особисті мрії у життя», – зазначив «Сержант».

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини