Нова команда харківських баскетболістів готується до майбутніх матчів у Суперлізі
13 листопада 2015 17:36 Спорт
Нова команда харківських баскетболістів готується до майбутніх матчів у Суперлізі Матч БК «Харків» - БК «Кремінь» (Кременчук) відбудеться 14 листопада у спортивному комплексі Харківської державної академії фізичної культури (вул. Клочківська, 99).

Як повідомив сьогодні, 13 листопада, генеральний менеджер БК «Харків» Гліб Ушаков, в основному складі команди грають всі харків'яни, серед яких, наприклад, знамениті у баскетбольному світі брати Ростислав та Ігор Кривичі, а також нинішній капітан команди Юрій Зозуля. Він нагадав, що БК «Харків» успішно дебютував у Суперлізі, вигравши з рахунком 57:86 у БК «Хортиця» (Запоріжжя).

Головний тренер БК «Харків» Борис Сагай зазначив, що Харків завжди був багатий на спортивні таланти, і чимало баскетболістів, які родом звідси, зараз грають за кордоном. За його словами, БК «Харків» активно розвивається, вивчає тактику суперників і поставив перед собою завдання посісти в чемпіонаті призові місця. Поки у команди є проблеми з тренувальною базою, але вирішенням цього питання зараз активно займаються. Також керівництво клубу подало необхідні документи, щоб потрапити в майбутньому на ігри Єврокубка.

У планах БК «Харків» - організовувати майстер-класи для школярів, проводити різні благодійні заходи, а також розвивати контакти з уболівальниками. Так, Гліб Ушаков зазначив, що ігри команди повинні стати справжнім шоу з правильним світлом, музикою і командою черлідерів.

Початок матчу БК «Харків» - БК «Кремінь» - о 14:00. А вже післязавтра, 15 листопада, харків'яни зіграють із баскетболістами з Одеси.

Друкувати
Останні новини