Німецькому благодійнику Фріцу Кьорберу в Харкові вручили орден
17 вересня 2014 13:54
Німецькому благодійнику Фріцу Кьорберу в Харкові вручили орден Голові німецької благодійної організації «Фонд робітничої благодійності» Фріцу Кьорберу сьогодні, 17 вересня, в Харкові вручили Міжнародний орден за захист прав і свобод людини.
Цю найвищу нагороду Міжнародного конгресу захисту прав і свобод людини йому вручили за багаторічну благодійну діяльність та з нагоди 75-річчя. 

Як зазначив Фріц Кьорбер, Харків для нього особливе місто, оскільки тут не тільки воював його батько, але саме в це місто він приїхав у 1992 році після того, як переміг рак. Фріц Кьорбер підкреслив, що за ті 23 роки, коли він надавав допомогу жителям Харкова, він витратив багато сил і коштів, але це не настільки важливо, оскільки головною нагородою для нього стала подяка харків'ян. 

Зазначимо, що Фріц Кьорбер 16-17 вересня відвідує Харків з благодійною місією: 16 вересня він передав 6 тис. євро для допомоги породіллям з Луганської та Донецької областей, вручив матеріальну допомогу у вигляді продуктових наборів літнім людям, які перебувають на обліку в територіальному центрі Московського району, вручив грошову допомогу батькам з Донбасу, чиї діти лікуються в харківській лікарні №16. 

Довідка. Як голова благодійної гуманітарної організації «Фонд робітничої благодійності» Фріц Кьорбер 14 разів особисто очолював конвої, що доставляли гуманітарну допомогу (лікарняні ліжка, медичне обладнання, прилади, білизна, медикаменти, одяг, взуття та ін.) для харківських медичних та соціальних установ. Вперше така допомога надійшла в 1992 році. Крім того, Фріц Кьорбер надає грошову допомогу установам, організаціям і безпосередньо малозабезпеченим жителям міста Харкова. На ці кошти організовувалися щоденні обіди для незаможних в Московському і Комінтернівському районах, зараз літнім людям вручаються продуктові набори. Кожні два роки Фріц Кьорбер разом з організацією «Друзі природи» запрошує на відпочинок 20 харківських дітей з сімей ліквідаторів Чорнобильської катастрофи. У 2013 році Фріц Кьорбер організував збір коштів (70 тис. євро), за рахунок чого в Нюрнберзі вдалося успішно провести низку хірургічних операцій неповнолітній харків'янці Христині Сургай, що постраждала від пожежі в 2012 році. За гуманітарну діяльність і роботу по зміцненню побратимських відносин між Нюрнбергом і Харковом Фріц Кьорбер у 2006 і 2010 роках був нагороджений Подякою Харківського міського голови.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини