Німецький благодійник Фріц Кьорбер вручив матеріальну допомогу жителям Харкова
23 січня 2015 17:21 Міжнародне співробітництво
Німецький благодійник Фріц Кьорбер вручив матеріальну допомогу жителям Харкова Благодійна організація «Фонд робітничої благодійності» з Німеччини продовжує надавати матеріальну допомогу жителям міста Харкова.

Сьогодні, 23 січня, голова фонду Фріц Кьорбер вручив 80 харків'янам гроші на лікування. Цю допомогу він  щорічно надає малозабезпеченим городянам вже 23 роки.

Як повідомила заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, матеріальну допомогу отримали харків'яни, які мають серйозні захворювання і які раніше зверталися по допомогу до міської влади.

«Знаючи проблеми цих городян, ми включили їх до списку, який попросив скласти Фріц Кербер. І це лише частина програми, яку він виконав у Харкові. Ця програма в якомусь сенсі традиційна. Просто щоразу в ній з'являється щось нове, а саме - люди і емоції, які додають сили працювати і допомагати далі», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Так, Фріц Кьорбер побував у дитячій клінічній лікарні №16, де зустрівся з батьками онкохворих дітей, які приїхали до Харкова із зони АТО. Також він відвідав міський перинатальний центр і вручив породіллям з Луганської та Донецької областей пакети з предметами першої необхідності, придбані на кошти, які зібрали мешканці міста Нюрнберга. Крім того, німецький благодійник провів зустріч із підопічними Московського територіального центру та учнями гімназії-інтернату для незрячих дітей ім. В. Короленка.

Зазначимо, що на сьогоднішній зустрічі з малозабезпеченими харків'янами Фріцу Кьорберу вручили премію від Харківської міськради за його багаторічну благодійну діяльність, яку він тут же передав на потреби породіль із зони АТО.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини