Народна українська академія святкує 30-річчя
29 травня 2021 17:34 Освіта
Народна українська академія святкує 30-річчя II Фестиваль книги і кави «Coffeebook», присвячений 30-річчю Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія», проходить сьогодні, 29 травня, на алеї біля навчального закладу.

У відкритті фестивалю взяв участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він відвідав музей вишу, привітав навчальний заклад з ювілеєм і вручив колективу академії Подяку міського голови.

«У той час, коли була заснована академія, створювалося багато навчальних закладів і було багато суперечок про те, як довго вони проіснують. Вашому вже 30 років. Це означає, що академія виправдала всі очікування і постійно розвивається. Харків пишається Народною українською академією і вашими випускниками. Сьогодні в Харкові було багато подій - ми відзначали День захисту дітей в Саржиному яру, 91-річчя ХАІ, випуск Кадетського корпусу, але так креативно не було ніде», - зазначив Ігор Терехов.

Ректор Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія» Катерина Астахова зазначила, що в академії намагаються все робити для людей, міста і країни. За її словами, проведення такого фестивалю - це можливість подарувати місту ще одну цікаву традицію, щоб напередодні літа харків'яни збиралися на вулиці Лермонтовській за цікавою книгою і смачною кавою.

Зазначимо, що в рамках фестивалю організатори передбачили кілька локацій, присвячених книгам, каві, музиці й творчості. Харківські видавництва презентують тут нові книги, заплановані творчі зустрічі, конкурси та вікторини. Бажаючі можуть взяти участь у майстер-класі з виготовлення кави, дізнатися історію напою і продегустувати його на одному з майданчиків міських кав'ярень.

Також на фестивалі можна послухати гру харківських музикантів, а для дітей, які прийшли на захід з батьками, проводять майстер-класи з ліплення, живопису, аквагриму, виготовлення закладок для книг і орігамі.

Фестиваль проходитиме до 19:00 за адресою: вул. Лермонтовська, 27. На закритті виступить Молодіжний симфонічний академічний оркестр «Слобожанський», який зіграє концерт «Поруч із зірками». 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини