Нардеп Олександр Фельдман звернувся до силових відомств щодо можливих провокацій у Харкові
11 березня 2015 14:13 Місто
Нардеп Олександр Фельдман звернувся до силових відомств щодо можливих провокацій у Харкові Народний депутат України Олександр Фельдман звернувся до керівників силових відомств країни з проханням вжити термінових заходів щодо можливих провокацій, проявів ксенофобії та екстремізму в Харкові.

Про це говориться у відповідному зверненні народного депутата до Генерального прокурора України Віктора Шокіна, голови СБУ Валентина Наливайченка та голови МВС Арсена Авакова.

«Початок військових дій на сході нашої держави призвів до активізації в Харкові і східних регіонах України залишків ксенофобських, екстремістських, радикальних і націоналістичних рухів на кшталт «Оплота», які фінансуються і координуються з-за кордону», - сказано у зверненні Олександра Фельдмана.

Народний депутат повідомляє, що одночасно з терактами в Харкові почастішали випадки прояву антисемітських, ксенофобських написів і висловлювань. За словами нардепа, об'єктами ксенофобії та формування негативного ставлення стають «політичні сили, які, безумовно, відстоюють територіальну цілісність і стабільність України».

«За нашою інформацією, готуються масштабні антисемітські та ксенофобські акції, які повинні стати поштовхом до подальших безладів і виступів з метою дестабілізації на східних кордонах держави», - сказано у зверненні Олександра Фельдмана.

«Очевидно, що радикали й націоналісти під керівництвом спецслужб сусідньої держави хочуть довести жителів Харкова до стану хронічної паніки і легко спровокувати в цій ситуації антидержавні й антиукраїнські заворушення», - заявив народний депутат-харків'янин.

Друкувати
Останні новини