На заводі «Світло шахтаря» відзначили День машинобудівника
22 вересня 2017 15:53 Суспільство
На заводі «Світло шахтаря» відзначили День машинобудівника Вшанування кращих працівників машинобудування пройшло сьогодні, 22 вересня, на Харківському машинобудівному заводі «Світло шахтаря».

У заході взяв участь перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. Від імені міського голови Харкова Геннадія Кернеса він привітав заводчан з професійним святом.

«Ми по праву можемо пишатися вашим заводом, який понад 125-ти років випускає високоякісну продукцію, надійність якої перевірена часом. Це обладнання відповідає світовим стандартам і працює на гірничодобувних підприємствах не тільки в Україні, але і в Казахстані, Естонії, Білорусі, Польщі. Але головним багатством заводу є висококваліфіковані кадри. Хочу подякувати вам за те, що ви вносите величезний вклад в економічний розвиток нашого міста і країни, впроваджуєте перспективні напрямки виробництва, розширюєте асортимент і підвищуєте якість продукції, що випускається. Бажаю вам не зупинятися на досягнутому, активно впроваджувати нові технології, освоювати нові ринки збуту. Щастя, здоров'я і благополуччя!» - зазначив Ігор Терехов.

З нагоди Дня машинобудівника кращим працівникам підприємства перший віце-мер вручив Подяки Харківського міського голови.

Зазначимо, що День машинобудівника в Україні встановлено Указом Президента у 1993 році. Професійне свято відзначається щорічно в останню неділю вересня.

Довідка. ПАТ «Харківський машинобудівний завод «Світло шахтаря» - це сучасне машинобудівне підприємство європейського рівня з виробництва гірничошахтного устаткування, яке є одним з найбільших підприємств не тільки в Харківській області, а й в Україні.

Сьогодні основною продукцією підприємства є скребкові конвеєри і перевантажувачі, шахтні дробарки, запобіжні гідравлічні муфти, прохідницькі та очисні комбайни, шахтні підстанції та інше обладнання для гірничорудної промисловості. Продукція, що випускається на заводі, працює на гірничодобувних підприємствах в Україні, Казахстані, Естонії, Білорусі, Польщі. Високу надійність і якість техніки, що випускається на заводі «Світло шахтаря», контролює і підтверджує служба менеджменту якості Департаменту управління якістю, фахівці якої сертифіковані відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001-2001. У 2015 році на заводі освоєно виробництво прохідницьких і очисних комбайнів, машин бурогрузових БПР, трансформаторних підстанцій, а в цьому році на підприємстві відкрита ділянка з виробництву трансформаторних підстанцій.

Підприємство активно взаємодіє з районною адміністрацією Харкова: бере участь в озелененні району, надає допомогу в ремонті освітлення мікрорайонів, допомагають фонду допомоги дітям-сиротам і дітям з неблагополучних сімей «Отчий дім».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини