На вулиці Валдайській ремонтують дорогу
24 квітня 2020 10:34 Інфраструктура
На вулиці Валдайській ремонтують дорогу Ремонт дорожнього покриття виконують бригади КП «Дорремострой» по вул. Валдайській в Основ'янському районі.

Як повідомив інженер КП «Дорремострой» Олександр Свічкарь, роботи були розпочаті на прохання місцевих жителів, які звернулися на прийомі до міського голови Геннадія Кернеса.

«Ця вулиця не ремонтувалася, напевно, десяток років. Тут трафік автомобілів, в тому числі вантажних, великий, тому асфальтне покриття прийшло в непридатність. Було прийнято рішення відновлювати цю вулицю, оскільки вона ще є і об'їзною дорогою», - зазначив інженер.

Роботи планують завершити до кінця тижня. Зазначимо, на час проведення ремонту рух транспорту по вул. Валдайській перекрито, об'їзд організовано прилеглими вулицями.

За словами Олександра Свічкаря, всього в цьому місяці на підприємстві планують укласти 10 тис. кв. м асфальтобетонного покриття. Ремонтники вибирають найбільш проблемні ділянки доріг і відновлюють їх.

Зазначимо, за останній час бригади КП «Дорремострой» відремонтували дорожнє покриття по вул. Золочівський, вул. Залютинській, вул. Холодногірській, а також ділянку Сумської траси.

Друкувати
Останні новини