На вулиці Туркестанській почали ремонт у майбутній амбулаторії
26 червня 2014 12:19
На вулиці Туркестанській почали ремонт у майбутній амбулаторії У нежитлових приміщеннях будинку по вул. Туркестанській, 22, де розміститься амбулаторія Харківської міській поліклініки №20, почався ремонт.
У приміщенні вже зняли старі підлоги, двері і почали прокладку труб для холодної та гарячої води. Як повідомив виконроб підрядної організації, яка займається ремонтом, Сергій Федотов, в кабінетах майбутньої амбулаторії замінять труби опалення, всю електрику, а також поставлять нові радіатори. Після перейдуть до оздоблювальних робіт. Також в амбулаторії утеплять зовні стіни, а вікна замінять на металопластикові. Крім того, у філії міської поліклініки облаштують два входи з навісами і пандус для людей з обмеженими можливостями. 

Після ремонту в приміщенні розташуються три кабінети лікарів, маніпуляційна і реєстратура. За словами директора Департаменту охорони здоров'я Юрія Сороколата, пацієнт зможе прийти у цю поліклініку, отримати кваліфіковану консультацію дільничного лікаря-терапевта, при необхідності там можуть бути взяті проби на аналізи, які будуть відвезені в лабораторію центральної поліклініки. Також в амбулаторії будуть робити щеплення та інші медичні маніпуляції.

Нагадаємо, рішення передати нежитлові приміщення на першому поверсі житлового будинку по вул. Туркестанській, 22 Харківській міській поліклініці №20 для відкриття амбулаторії прийняли 16 жовтня на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради. Віддати частину будинку вирішили у зв'язку з тим, що не всім жителям Фрунзенського району було зручно добиратися до основної будівлі поліклініки №20 на вул. Конюшина.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини