На вулиці Сидора Ковпака ремонтують дорогу
01 липня 2020 09:20 Інфраструктура
На вулиці Сидора Ковпака ремонтують дорогу Ремонт дорожнього покриття виконують бригади КП «Шляхрембуд» по вул. Сидора Ковпака у Київському районі.

Як повідомив інженер підприємства Олексій Задорожний, роботи були розпочаті 30 червня. В ході ремонту дорожники планують оновити близько 6 тис. кв. м проїжджої частини - від вул. Лазьківської до вул. Сидора Ковпака, 134.

За словами Олексія Задорожного, відновлювати цю дорогу робочі почали ще торік. Тоді провели поточний ремонт ділянки від вул. Челюскінців до моста, в ході якого було оновлено 6,5 тис. кв. м асфальтового покриття, а також розширили ділянку дороги від спуску Жилярді до вул. Лазьківскої, додавши ще одну смугу руху.

«На ділянці, яку ми зараз ремонтуємо, було досить зруйноване покриття. Ми вже постелили вирівнюючий шар, де було необхідно, а зараз укладаємо верхній шар асфальту. Вулиця Сидора Ковпака - важлива транспортна артерія міста, яка виводить на окружну дорогу, тому завантаження тут велике. Для зручності водіїв ми забезпечили тут реверсний рух», - повідомив інженер КП «Шляхрембуд».

За його словами, роботи на об'єкті будуть виконані протягом декількох днів, і автомобілісти зможуть оцінити їх якість. У найближчих планах підприємства - забезпечити кращий проїзд у  приватному секторі по вул. Жилярді, а також відремонтувати тротуари по вул. Дарвіна і спуску Куликівському.


Друкувати
Останні новини