На вулиці Плеханівській замінюють трамвайне полотно
16 червня 2020 11:13 Інфраструктура
На вулиці Плеханівській замінюють трамвайне полотно Зараз йде друга черга реконструкції трамвайного переїзду на перетині вул. Плеханівської і вул. Молочної.

Дорожники вже виконали демонтаж трамвайних колій, перекладку систем зливової каналізації, монтаж нового трамвайного полотна і стали до бетонування. 

Як повідомив директор Департаменту інфраструктури Сергій Дульфан, роботи виконуються в три етапи, де кожен етап передбачає роботу на окремому вузлі.

«Зараз укладається бетон по вулиці Молочній. Як тільки ця робота буде завершена, буде забезпечений проїзд усіх видів транспорту. Буде закрито рух по вулиці Плеханівській, і трамваї підуть по прямій, зокрема, найбільш затребуваний 27-й маршрут, з приводу якого звертаються городяни. Але потрібно трошки потерпіти. Це перехрестя було аварійно-небезпечним саме через незадовільний стан трамвайних колій», - повідомив Сергій Дульфан.

У департаменті зазначили, що реконструкція перехрестя виконується комплексно - з перекладанням інженерних мереж і асфальтуванням проїжджої частини. Завершити реконструкцію на цій ділянці планується протягом двох тижнів. Потім бригади перемістяться в бік вул. Плеханівської, в район Балашівського шляхопроводу. Оновити трамвайне полотно планується по всій вул. Плеханівській. У липні вулиця буде закрита для руху транспорту.

Як повідомив Сергій Дульфан, ремонтні роботи ведуться не тільки на нових об'єктах, а й на тих, які були розпочаті минулого року. Наприклад, зараз асфальтують пров. Рибасівській.

«Торік було виконано ремонт трамвайного переїзду на перехресті провулка Рибасівського і вулиці Греківської. Він був не такий капітальний, як на вулиці Плеханівській, тому що там менше навантаження на проїжджу частину, але дозволяє без проблем переїжджати трамвайні колії. Також верхній шар асфальту покладений на перехресті вулиці Героїв Праці та проспекту Тракторобудівників. Далі там будуть виконані роботи по пішохідній частині і облаштуванню зупинкових перонів», - розповів про плани директор департаменту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини