На вулиці Матюшенка повністю реконструюють тепломагістраль
18 серпня 2021 17:27 ЖКГ
На вулиці Матюшенка повністю реконструюють тепломагістраль КП «Харківські теплові мережі» проводять заміну магістрального трубопроводу по вул. Матюшенка, 3-11 у Київському районі.

Як повідомили на підприємстві, в рамках підготовки тепломагістралі до нового опалювального сезону заплановано реконструювати близько 700 погонних метрів (п.м) трубопроводу, 360 п.м з них - вже замінили. В даний час виконується зворотна засипка замінених ділянок. Закінчити роботи планують у вересні.

Нагадаємо, що ця тепломагістраль, а також підкачувальна насосна станція по пров. Великому Даниловському, 27 були побудовані для того, щоб розвантажити Салтівську котельню і забезпечити теплом і гарячою водою жителів мікрорайонів 519, 522 та Північної Салтівки. Трубопровід експлуатується з 1984 року і за цей час повністю вичерпав свій ресурс. В останні роки він перебував у аварійному стані, почастішала кількість поривів, тому було прийнято рішення про повну заміну проблемної ділянки.

У цілому в рамках підготовки міста до нового опалювального сезону в Київському районі заплановано замінити близько 2,7 км магістральних і 848 м внутрішньоквартальних теплових мереж. Крім того, запланована реконструкція 8,6 км мереж опалення та гарячого водопостачання в селищах Жуковського і «Комунар». Більше 8 км трубопроводу вже замінили.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини