На вулиці Героїв Праці триває ремонт дороги
03 липня 2020 09:15 Інфраструктура
На вулиці Героїв Праці триває ремонт дороги Дорожнє покриття ремонтують на вул. Героїв Праці, на ділянці від вул. Академіка Павлова до вул. Гвардійців-Широнинців.

Раніше були відновлені ділянки вулиці від вул. Академіка Павлова до вул. Шевченка (близько 2 км) та від вул. Гвардійців-Широнінців до вул. Світлої (понад 1 км). Тепер заплановано оновити ще близько 1 км асфальтобетону.

Як повідомив майстер КП «Шляхрембуд» Михайло Микитчук, під час ремонту були виконані всі підготовчі роботи, замінені дощоприймачі. Всього на цій ділянці буде укладено понад 2,5 тис. т асфальтобетону. На час робіт проїзд транспорту заборонений, рух планується відкрити у суботу.

За словами майстра «Шляхрембуду», дорожнє покриття також планується оновити на вул. Миру, вул. Бекетова і в пров. Івана Каркача.

«У цих районах буде обмежено рух. Так що просимо водіїв прийняти ситуацію до уваги і тимчасово потерпіти незручності. Ми працюємо в важких умовах, на вулиці спекотно, але ми намагаємося вчасно виконати роботи, щоб наші автомобілісти їздили по хороших дорогах», - зазначив Михайло Микитчук.


Друкувати
Останні новини