На вихідних у парку Горького попрощаються з літом
27 серпня 2015 17:43 Культура
На вихідних у парку Горького попрощаються з літом Карнавал «Літо, до побачення!» пройде 29 серпня у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

У його рамках відбудеться кілька цікавих заходів.

Так, на головній сцені парку о 15:00 почнеться диско-марафон «Літо до останньої краплі», який триватиме до вечора. Кращі ді-джеї міста представлять танцювальні сети зі своєю родзинкою, наприклад, з використанням піни або вогню.

29 і 30 серпня вперше у парку пройде гастрономічний фестиваль «Міський пікнік 1.0». У березовому гаю, за Французьким парком, провідні ресторани і кафе Харкова запропонують гостям різні страви - здорову, просту і доступну їжу.

У Ретро-парку о 7:00 29 серпня почнеться марафон Кундаліні-йоги «Шлях серця». Учасникам представиться можливість доторкнутися до всієї палітри практик цього різновиду йоги: безкоштовно відвідати майстер-класи вчителів із усієї України, взяти участь у гонг-медитації і дихальних практиках, познайомитися з індійським бойовим мистецтвом «гатка».

Пізно ввечері стартує легкоатлетичний забіг «Night run» в рамках проекту «Kharkiv Grand Prix». Особливість забігу полягає в тому, що його учасники бігтимуть алеями парку з ліхтариками на голові.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини